Airport Taxi Gdańsk — zwiedzanie Trójmiasta na najwyższym poziomie

Aby uniknąć drogich opłat związanych z zaparkowaniem samochodu na lotnisku na czas wakacyjnego urlopu, warto postawić na wygodny przejazd taksówką. Tego typu usługi świadczy nasza firma Airport Taxi Gdańsk.

Zakres naszych działań jest niezwykle szeroki. Obejmuje on między innymi transport spod wskazanego przez klienta adresu na lotnisko. Oferujemy również transport z lotniska w Gdańsku do hotelu, a także przejazdy na trasie Gdańsk — Sopot i Gdańsk — Gdynia. Odbywają się one luksusowymi, w pełni komfortowymi samochodami marki Mercedes.

Wszyscy nasi kierowcy biegle posługują się językiem angielskim. Część z nich włada także niemieckim oraz rosyjskim. Pracownicy firmy Airport Taxi Gdańsk, po wylądowaniu czekać będą na Państwa w hali przylotów lub przed hotelem. To osoby kulturalne i punktualne, które obdarzamy 100% zaufaniem.

Przejazdy na wybranych trasach to jednak nie jedyny obszar działalności naszej firmy Airport Taxi Gdańsk. Oferujemy również szereg ciekawych, nietuzinkowych wycieczek. Razem z nami mogą się Państwo udać do Gdańska czy Sopotu, Faktorii Handlowej w Pruszczu Gdańskim, na Hel czy pole golfowe w Postołowie.

To jednak nie wszystko. Jeżeli nie mają Państwo pewności, czy wybrany hotel spełnia wszystkie wymagania, na Państwa życzenie sprawdzimy go pod kątem podanych wytycznych. Jeżeli chcą Państwo poznać wszystkie oferowane przez nas usługi, zachęcamy do wejścia na naszą stronę internetową: www.gdanskairporttaxi.pl.

About admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *