Najlepszy szklarz w mieście!

Szkło jest wspaniałym surowcem, ludzkość zna je od wielu wieków, a nadal z ogromnym powodzeniem używa – ten trend z pewnością będzie utrzymywał się nadal. Znamy wiele jego rodzajów i typów, jedno jest jednak pewne – ze szkła wyczarować można niemal wszystko!

Szkło fascynowało nas od zawsze, dlatego to właśnie nim postanowiliśmy się zająć. Dziś szklarz Warszawa jest w stanie wykonać dla Państwa przeróżne prace z nim właśnie związane. W naszej bogatej ofercie są między innymi: laminowanie, hartowanie, cięcie, piaskowanie, foliowanie, szlifowanie czy wycinanie otworów w szkle – ale nie tylko. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.


Jesteśmy teamem profesjonalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego nie mamy w niej sobie równych! Często bierzemy także udział w szkoleniach i kursach, by zdobywać nową wiedzę i szlifować umiejętności praktyczne. Posiadamy także stosowne certyfikaty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, tam znajduje się bowiem znacznie więcej przydatnych informacji na nasz temat.

Ostatnio często proszeni jesteśmy o wykonanie zlecenia wyjątkowego, w którym się specjalizujemy. Jest to grafika na szkle. Trzeba przyznać, że ta technika daje naprawdę oszałamiające efekty, wprowadzając do domu czy mieszkania niezwykły nastrój. Na szkle może pojawić się choćby dowolny rysunek, zdjęcie czy wzór – wszystko zależy od kreatywności i wyboru Klienta.

Szkło do kuchni też sprawdza się wspaniale, bowiem nie tylko świetnie wygląda, ale także jest łatwe w utrzymaniu.

About admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *